VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGA

DažniausiaI girdima frazė:

"Taip smagu buvo jau labai seniai"

NAUJAUSIA ĮRANGA

Mūsų erdvėje rasite tik naujausius HTC VIVE PRO, VALVE index Oculus RIFT S VR akinius. Erdvės sukomponuotos taip, kad galima ne tik pramogauti, bet ir viską stebėti iš šalies per didelius TV.

PLATUS VR PRAMOGŲ PASIRINKIMAS

Ilgai rinkome ir jums siūlome tik geriausias virtualios realybės pramogas ir patirtis. Jų turime įvairių, tinkančių vaikams ir suaugusiems.

MŪSŲ PAGALBA PRAMOGOS METU

Atvykus pas mus mes visada padėsime jums išsirinkti tik geriausias ir įdomiausias patirtis. Mus labiausiai vertina klientai, už tai kad mes jiems nuolatos asistuojame visos VR sesijos metu.

DažniausiaI girdima frazė:

"Taip smagu buvo jau labai seniai"

NAUJAUSIA ĮRANGA

Mūsų erdvėje rasite tik naujausius HTC VIVE PRO, VALVE Index, Oculus RIFT S VR akinius. Erdvės sukomponuotos taip, kad galima ne tik pramogauti, bet ir viską stebėti iš šalies per didelius TV.

PLATUS VR PRAMOGŲ PASIRINKIMAS

Ilgai rinkome ir jums siūlome tik geriausias virtualios realybės pramogas ir patirtis. Jų turime įvairių, tinkančių vaikams ir suaugusiems.

MŪSŲ PAGALBA PRAMOGOS METU

Atvykus pas mus mes visada padėsime jums išsirinkti tik geriausias ir įdomiausias patirtis. Mus labiausiai vertina klientai už tai, kad mes jiems nuolatos asistuojame visos VR sesijos metu.

VR SPOT. Virtualios realybės pramoga. VR pramoga

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę.  kainos .VR pramoga

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs. Virtualios realybės pramoga. VR pramoga

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too. VR pramoga

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks. kainos

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.