kontaktai

Gintarė V.

Virtuali realybė TAI tik žaidimas -

vienas dažniausių mitų kurį girdime.

Virtuali realybė yra be galo unikali savo plačiu turiniu. Dažnai vengiame žodžio „žaidimas“ ir esame linkę tai įvardinti kaip patirtį suteikiančią emociją, tačiau pastebime, kad dažnas
mūsų klientas vis dar vadovaujasi „žaidimo“ sąvoka. 

 

Skirtingi vaikai – skirtingos patirtys!

Virtualioje realybėje yra gausybė
patirčių skirtų vaikų edukacijai. Šių patirčių metu jūsų vaikas išmoksta naujų dalykų itin patraukliu ir įsimintinu būdu. Pati virtuali realybė šiose patirtyse atlieka itin svarbią užduotį – parodo vaikams tai, ko negalėtų pamatyti realybėje. Viena iš mūsų populiariausių edukacijų – vandenyno dugno tyrinėjimas. Šios edukacijos metu jūsų vaikas nukeliauja į vandenyno dugną kur pamato, koks iš ties yra mėlynojo banginio dydis pagal jo ūgį. 

Dažnu atveju vaikai mėgsta žiūrėti įvairius filmukus, kurie neturi išliekamosios vertės, kaip puiki ir edukacinė alternatyva yra virtualios realybės trumpi mokomieji filmukai supažindinantys vaikus su istoriniais įvykiais. Pvz. Apollo 11 kelionė puikiai perteikta VR erdvėje. Jūsų vaikas tampa vienu iš įgulos narių ir savo patirtimi susipažįsta su istorija bei pamato pro erdvėlaivio langą, kaip atrodo kosmosas ir mūsų Žemės planeta.  

Naujas piešimo būdas!

Vaikams besidomintiems menu ir mėgstantiems piešti virtuali realybė siūlo išbandyti visai kitokias technikas. Populiariausių menininkų paveikslai stebimi ne iš šono, kaip esame įpratę, bet patys vaikai atsiduria paveiksle ir vaikščioja juose. Viena populiariausių patirčių – 3D piešimas. Šios patirties metu jūsų vaikas šalia savęs nupiešia realiai atrodančius ir šalia savęs stovinčius daiktus (pvz. žmogaus kūną, kurį gali apeiti aplink ir į jį pažiūrėti iš visų pusių -tai tas pats, kaip realybėje apžiūrime daiktus).

Populiariausių menininkų paveikslai stebimi ne iš šono, kaip esame įpratę, bet patys vaikai atsiduria paveiksle ir vaikščioja juose.

Virtuali realybė

Energingiems vaikams energingos pramogos

Vaikams, kuriems trūksta aktyvesnių veiklų yra daugybė patirčių, kurių metu juda visas vaiko kūnas. Patirčių metu vaikas laisvai juda virtualioje realybėje paimdamas daiktus, juos liesdamas, mesdamas ir judindamas. Staigiai besikeičiantis siužetas įtraukia ir neleidžia nuobodžiauti. Dėl nuolatinio judėjimo, pojūtis panašus lyg po gero sporto ar aktyvios veiklos.

Komandinės patirtys atkartoja realybėje iškylančias problemas ir leidžia jas spręsti visai kitokiais būdais. Virtuali realybė suteikia galimybę vienu metu toje pačioje patirtyje pramogauti daugiau nei vienam asmeniui. VR erdvėje vaikas mokosi dirbti komandoje siekiant bendrų tikslų. Šios patirtys tėveliams gali atskleisti vaiko stipriąsias ir silpnąsias puses ir leidžia pamatyti, koks jūsų vaikas komandoje.

Atkreipiame dėmesį, kad visos išvardintos patirtys tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tai šiuolaikiškas būdas tiek norint išmokti naujų dalykų, tiek norint gauti išliekamosios vertės pramogaujant ar linksmai leidžiant laiką.

Virtuali realybė

_DSC0333 copy
Vaikų gimtadieniai

VR PRAMOGA kiekvieno vaiko svajonė

Tai neabejotinai viena geriausių pramogų vaikų gimtadieniams, kur mažieji gaus gerą dozę veiksmo, juoko, nuotykių ir pramogų.
Pas mus rasite skirtingas erdves tinkančias mažiems ir didesniems gimtadieniams. Primename, jog tinkamai suorganizuota vaiko gimtadienio šventė – geriausias vaikystės prisiminimas.

PARAŠYKITE MUMS

Adresas: Viršuliškių skg. 28-1, Vilnius 

CPC Moon Play

Tel.: +370 6032 3035

info@localhost

Darbo laikas:

Darbo dienomis: 12:00 –  22:00

Savaitgaliais: 10:00 – 22:00

Virtuali realybė

VR SPOT

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę. 

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs.

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too.

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks.

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.