VR akinių nuoma

Patogūs, kompaktiški ir visuose namuose telpantys! 🏠 Kaip mes sakome – emocijų bomba kiekvienam! 💣💙 Siūlome ir jums pabandyti linksmuosius kalnelius ant namų sofos, o jei norisi įtraukti šeimos narius į smagias pramogas – būkite komanda ir pramogaukite dviese tame pačiame žaidime! 🤩🤪

Moderniausi ir geriausi virtualios realybės akiniai papildyti originaliu AUDIO Deluxe strapu, kad akinių devėjiams būtų dar patogesnis. 

Rinkitės tik pačius geriausius virtualios realybės žaidimus. Išsinuomavus dvejus akinius, turime ir tokių žaidimų kuriuos galėsite žaisti kartu vienu metu.

Prisijunkite virtualios realybės akinius prie savo TV ir aplinkiniai viską galės stebėti tuo pačiu. 

POPULATION ONE

POPULATION ONE - populiariausias battle royal tipo žaidimas

Rezervuoti

GERIAUSIAS BILIETAS

Geriausias bilietas

Pasinerti į virtualią realybę - išbandyti moderniausius ir geriausius VR akinius Oculus Quest.
Rezervuoti

01

PATIRTYS IR ŽAIDIMAI

VR akinių nuoma

Pramogų ras ir vaikai ir suaugusieji.

Virtualiose realybės akiniuose rasite įrašyta daugiau nei 25 VR žaidimai ir patirtys (veiksmo, siaubo, sporto, ekstremalūs). Pilnas žaidimų sąrašas (sąrašas reguliariai yra papildomas):

-Blaston, – Racket: NX – Population One – Space Pirate Trainer- The Thrill of the Fight – Wander, – Elven Assasin, -Virual Dekstop, – Ocean Rift, – Drunk Bar Fight, -Tilt Brush -National Geographic Explorer VR, – Vader Immortal, – Fruit Ninja, -Angry Birds VR – Richie’s plank experience – Job Simulator, -Creed, – Superhot VR, -Beat Saber

02

PRIEDAI

VR akinių nuoma

Mūsų akiniai aprūpinti viskuo ko gali prireikti tobulai pramogai.

Standartiniame pakete Jūs gautumėte tik VR akinius, kontrolerius, kroviklį ir 1 m ilgio kabeliu (su juo negalime pramogauti kai akiniai kraunasi). Bet mums rūpi mūsų klientų patirtis ir mes papildomai pridedame priedus.  

Standrartinis komplektas:

VR AKINIAI Quest

Virtualios realybės akiniai Oculus Quest. Garsas sklinda tik iš pačių akinių.

2 kontroleriai

Dveji VR akinių valdymo kontroleriai.

Kroviklis

Kroviklis su 1 m. ilgio krovimo kabeliu (negalima pramogauti kraunantis)

Mūsų komplektas papildytas priedais:

DAS ausinės

Akiniai sukomplektuoti su ausinėmis ir patogesniu laikikliu (su standartiniu komplektu vaikams sudėtinga devėti akinius).

Odinė veido apsauga

Standartiname komplekte dažniausiai pridedama paraloninė veido apsauga, kuri sugeria prakaitą. Mes pridedame odinę veido apsaugą, kas šią problemą pašalina.

Google Chromcast

Su šiuo priedeliu galėsite prisijungti TV ir matyti akinių vaizdą per ekraną. Tai leidžia pramogauti kitiems stebint vaizdą per TV.

3 m. krovimo laidas

Kad pramogauti galėtumėte, kol kraunasi akiniai, turėsite tam skirtą laidą.

Insturkcijos

Jokių ilgų naršymų internete, sukant galvą kaip viską pasijungti. Viskas trumpai ir aiškiai.

Keliavimo dežė

Mes akinius duosime patogioje dėžėje, kurią lengva transportuoti.

04

Kainos

Akinių su visais priedais ir visai įrašytais žaidimais kainos:Nuoma parai - 35€

Savaitgalio nuoma - 75€ (akinius galima pasimti penktadienį ir juos reikia grąžinti sekmadienį)

Savaitė - 130€.

Naudinga

INFORMACIJA

Išnuomojant virtualios realybės akinius yra pasirašoma nuomos sutartis, todėl atvykus reikės turėti asmens dokumentą. Sutartyje yra aptarta visos nuomos sąlygos. Nuomotis akinius gali tik asmenys nuo 18 metų.  Už nuoma yra atsiskaitoma iš karto ir sumokamas depozitas. 

Išsinuomavus akinius yra paliekamas 200 EUR depozitas ir sumokama. Depozitą galima sumokėti tik grynaisiais. Už nuomą galima atsisakityti ir kortele. Gražinus akinius depozitas yra gražinamas. 

Akiniai yra išnuomojami parai (24 val.) nuo akinių paėmimo laiko. Sasvaitgalio variantu akinius galima pasiimti bet kada penktadienį nuo 12:00 ir juos reikia grąžinti iki sekmadienio 22:00 val. Vėluojant grąžinti akinius yra mokama bauda.

Dėl pandemijos – šiuo metu akinius reikia atsiimti iš Laisvės pr. 85, Vilnius.

Akinius reikia atsiimti/gražinti iš VR SPOT erdvės esančios III G9 prekybos centro aukšte, adresu Gedimino g. 9, Vilnius. Darbo laikas: pirm-penkt: 12-22, šeš-sekm: 10-22.

Akinius išsinuomovę asmuo yra atsakingas už akinių ir jų priedų priežiūrą. Žalos atveju kompensaciją moka akinius išsinuomovęs asmuo.