moonplay

MOONPLAY

VR SPOT erdvė

Geriausia vieta išbandyti virtualios realybės pramogas.
Esame įsikūrę Moonplay pramogų parke.

Darbo laikas

Darbo dienomis: 12 - 22
Savaitgaliais: 10 - 22

ADRESAS

PLC MOON PLAY
Viršuliškių skg. 28, Vilnius

KONTAKTAI

info@vrspot.lt
+37064725984

Moonplay

PRAMOGOS

VR SPOT

Taip pat rekomenduojame

Švęsti vaikų šventes

VISAS RENGINYS

Mes siūlome ne tik šiuolaikišką, įdomią ir vaikams patinkančią pramogą, bet visą renginį. Nuo pat pirmų minučių vaikai bus įtraukti į linksmą ir įdomią programą.

VEDĖJAS

Renginio vedėjas ne tik padės saugiai ir teisingai naudotis virtualia realybe, bet ir rūpinsis, kad jūsų vaikas jaustųsi svarbiausiu šventės dalyviu.

NAUDOS JUMS

Skirtingos erdvės mažiems ar dideliems gimtadieniams.
Elektroniniai pakvietimai į gimtadienį.
Galėsite atsivežti maistą ir gėrimus arba tai užsakyti pas mus.

VR SPOT erdvės

GALERIJA

PARAŠYKITE MUMS

Adresas: Viršuliškių skg. 28-1, Vilnius, LPC Moon Play

Tel.: +37064725984

info@vrspot.lt

VR SPOT darbo laikas:

Darbo dienomis: 12:00 –  22:00

Savaitgaliais: 10:00 – 22:00

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę. moonplay. Viršuliškių skg. 28, Vilnius. 

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs. moonplay. 

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too.

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks.

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.

Užtruksite vos 30 s.

rezervuoti norimą pramogą

Nepamirškite sulaukti mūsų patvirtinimo