M.K. ČIURLIONIO VR PATIRTIS "ANGELŲ TAKAIS"

pAŽVELK Į MENĄ VISAI KITOMIS AKIMIS

"Vienas gražiausių lietuviškų VR patirčių, į kurią sudėta didžioji dalis M.K. Čiurlionio kūrybos"

Viskas viename

Ši patirtis yra nominuota multimedijos meno pirmtakui ir vienam abstrakčiojo meno pionierių Europoje Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui. Skambant paties Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzikai, trimatėje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60-ia tiek visiems puikiai pažįstamų, tiek rečiau matomų žymaus lietuvių dailininko paveikslų.

TRUKMĖ

Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus sujungiantis siužetas kviečia pakeliauti po menininko kurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinti su paveikslų veikėjais ir jų aplinka. Pradėjęs kelionę kaip žmogus, žiūrovas netrukus supras esąs ne toks tolimas angelui, tyrinėjančiam gyvenimo, mirties ir susiliejimo su visata būsenas.

APDOVANOJIMAS

„Angelų takais“ kūrėjai Kristina Buožytė ir Vitalijus Žukas 2020 m. už šį filmą apdovanoti sidabrinės gerdvės nominacija geriausios profesinės meistystės srityje.

Bilieto kaina 10 eurų. Filmo trukmė - 20 min.
Reikalinga išankstinė rezervacija.

ATSILIEPIMAI

Beata Nicholson

"O Dieve aš negaliu patikėti. Wooow....."

Paulius Ambrazevičius

"Norėčiau sugrįžti"

Leonardas Pobedonoscevas

"Matyta pradžia, bet kad viskas tave taip išskraidintų..."

Rokas Zubovas

"Žymiai pranoko mano lūkesčius"

Rezervuokite seanso laiką

Adresas: Viršuliškių skg. 28-1, Vilnius, LPC Moon Play

Tel.: +37064725984

[email protected]

VR SPOT darbo laikas:

Darbo dienomis: 12:00 –  22:00

Savaitgaliais: 10:00 – 22:00

VR SPOT. Virtualios realybės pramoga

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę.  kainos

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs. Virtualios realybės pramoga

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too.

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks. kainos

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.