KONTAKTAI

Kontaktai:

+370 671 47441 | info@vrspot.lt

Rekvizitai:
MB PRAMOGŲ SOSTINĖ
Adresas: Gedimino pr. 9 Vilnius, GO9 prekybos centras
Įmonės kodas: 305141883
PVM kodas: LT100013016212
LT307300010158705775
AB Swedbank

Darbo laikas:
Pirmadienis-Ketvirtadienis: 12:00 – 21:00
Penktadienis: 12:00 – 21:00
Šeštadienis: 10:00 – 21:00
Sekmadienis: 10:00 – 19:00

VR SPOT

KOMANDA

Kontaktai

LUKAS

Virtualios realybės guru

TOMAS

Erdvės administratorius

kontaktai

GINTARĖ

Renginių vadovė

RŪTA

Erdvės administratorė

DEIMANTĖ

VR SPOT erdvės vadovė

MATAS

Erdvės administratorius/vedėjas

VR SPOT

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę. 

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs.

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too.

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks.

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.