VR PRAMOGŲ

KAINOS

VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGa

15 MIN. – 9€

30 min. – 15€

60 min. – 20€

VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGa

15 MIN. – 9€

30 min. – 15€

60 min. – 20€

vr grupinė pramoga

30 min – 15€
60 min – 20€

*1 – asm

vr grupinė pramoga*

30 min – 15€
60 min – 20€

*1 – asm

VR lenktynės

10 MIN. – 8€

20 min. – 14€

VR lenktynės

10 MIN. – 8€

20 min. – 14€

VR SKRAIYDMO SIMULIATORIUS

30 MIN. – 20 €

60 MIN. – 40 €

VR SKRAIYDMO SIMULIATORIUS

30 MIN. – 20 €

60 MIN. – 40€

Angelų takais

M. K. Čiurlionio VR patirtis, 25 min. trukmė

1 bilietas – 15€

Angelų takais

M. K. Čiurlionio VR patirtis, 25 min. trukmė

1 bilietas – 15€

Naudinga

INFORMACIJA

Pramoga skirta vaikams nuo 6 metų ir visiems vyresniems asmenims. Prie kiekvienos pramogos žaidžia vienu metu vienas asmuo, tačiau galėsite keistis tarpusavyje (išskyrus baimių patirčiai). Pvz. išsirinkote 60 min VR pramogų seansą ir atvykstate keliese. Reiškiasi per 60 min. visi galėsite keistis tarpusavyje neribotą kiekį ir išbandyti skirtingas VR pramogas iki kol pasibaigs seanso laikas.

Pramoga skirta vaikams nuo 6 metų, tačiau atkreipiame dėmesį, kad gimtadienio metu tėveliai taip pat atranda įdomių bei smagių patirčių.

Gimtadienio dalyvių skaičius priklauso nuo pasirinktos erdvės. PARTY SPOT erdvėje rekomenduojamas dalyvių skaičius iki 10 žmonių, VR SPOT erdvėje iki 25 žmonių.

Pramogos metu užkandžių bei gėrimų galėsite įsigyti iš mūsų. Taip pat siūlome maisto užsisakyti iš MoonPlay LPC esančių restoranų. 

Jeigu jūs ar jūsų vaikai be akinių matote vaizdą neryškiai ir jaučiate diskomfortą, galėsite dėvėti savo akinius kartu su virtualios realybės akiniais.

Rekomeduojame prieš atvykstant rezervuoti pramogas susiekus su mumis šiais kontaktais: Tel. nr. 864725984 El. paštas [email protected]

Atvykus be išankstinės rezervacijos (ypač savaitgaliais) negalime garantuoti, kad tuo metu bus laisvos pramogos, todėl rekomenduojame iš anksto susisiekti su mumis. 

Pramogos trukmė pradedama skaičiuoti nuo to momento, kuomet žaidėjas pradeda pramogauti. Likusį pramogos laiką visada matysite savo pramogų erdvėje.

Už pramogą galėsite  atsiskaityti šiais būdais: grynaisiais, pavedimu arba kortele.

Jeigu kažkas nutiko ir norite atšaukti rezervacija ) ir negalite atvykti sutartu laiku, susisiekite su mumis. Perkelsime gimtadienį į kitą datą ar rasime kitą abipusį sprendimą  

Taip pat siūlome

Švęsti vaikų šventes

VISAS RENGINYS

Mes siūlome ne tik šiuolaikišką, įdomią ir vaikams patinkančią pramogą, bet visą renginį. Nuo pat pirmų minučių vaikai bus įtraukti į linksmą ir įdomią programą.

VEDĖJAS

Renginio vedėjas ne tik padės saugiai ir teisingai naudotis virtualia realybe, bet ir rūpinsis, kad jūsų vaikas jaustųsi svarbiausiu šventės dalyviu.

NAUDOS JUMS

Skirtingos erdvės mažiems ar dideliems gimtadieniams.
Elektroniniai pakvietimai į gimtadienį.
Galėsite atsivežti maistą ir gėrimus arba tai užsakyti pas mus.

VR SPOT erdvės

GALERIJA

VR SPOT

VR SPOT erdvėje galėsite įsigyti ir puikiai žinomų VR akinių. galėsite išsinuomoti VR akinius. Ocuclus Quest ar dar kitų modelių. Pas mus erdvėje rasite visko daug.  VR SPOT geriausia vieta išbandyti virtualią realybę.  kainos

Norisi pramogauti Meanwhile? in the same fashion Įgyvendink savo svajonę ir tyrinėk virtualų pasaulį, kur during rasi visko labai daug. not to mention Užsisakyk virtualią realybę ir patirk tai ko dar nesi patyręs.

MoonPlay pats geriausias pramogų parkas. like Čia rasi ne tik tokias pramogas kaip Jump Space, Padel tennis, Pripučiamas pilys, Aibė, Bubllery, bet ir VRSPOT erdvę. Atvyk pas mus ir išbandyk tai kas geriausia. uniquely Esame MoonPlay centre, tad mus rasi labai lengvai. also and to. agaian. too.

as well as Išbandyk tokius žaidimus kaip Job Simulator, furthermore Beatsaber, SuperHot ir daug kitų. of course Taip pat labai populiarūs žaidimai Half Life Alyx, Boneworks. kainos

In conclusion, Mūsų draugai: VRkambarys, VRcity, VRcafe, Gluk Media. to sum up sdsfee.

on the other hand Vaikų gimtadieniai tai dar vienas mūsų renginio konceptas. For example Kam samdyti brangius animatorius ,for instance kai galima viską gauti iš karto Above all,. Dovana vaikui – pats most importantly geriausias vaiko prisiminimas. certainly Patarimai kaip suorganizuoti vaiko šventę. Firstly aš noriu.

in short Tai tinka ne tik vaikams, tačiau mes organizuojame as a result ir įmonių renginius, teambuildingus. Therefore Organizuojame įvairias šventes, skirtingomis progomis. So consequently Kalėdiniai renginiai. That is to say Įrangos nuoma bei daug in other word skirtingų įvairių galimybių. to clarify Pas mus rasite daug įvairios technikos, kur galėtų būtų jūsų vakaro vinis. But however You and me.