M.K. ČIURLIONIO VR PATIRTIS

ANGELŲ TAKAIS

pAŽVELK Į MENĄ VISAI KITOMIS AKIMIS

Viskas viename

Ši patirtis yra nominuota multimedijos meno pirmtakui ir vienam abstrakčiojo meno pionierių Europoje Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui. Skambant paties Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzikai, trimatėje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60-ia tiek visiems puikiai pažįstamų, tiek rečiau matomų žymaus lietuvių dailininko paveikslų.

TRUKMĖ

25 min. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus sujungiantis siužetas kviečia pakeliauti po menininko kurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinti su paveikslų veikėjais ir jų aplinka. Pradėjęs kelionę kaip žmogus, žiūrovas netrukus supras esąs ne toks tolimas angelui, tyrinėjančiam gyvenimo, mirties ir susiliejimo su visata būsenas.

APDOVANOJIMAS

„Angelų takais“ kūrėjai Kristina Buožytė ir Vitalijus Žukas 2020 m. už šį filmą apdovanoti sidabrinės gerdvės nominacija geriausios profesinės meistystės srityje.

ATSILIEPIMAI APIE

ANGELŲ TAKAIS PATIRTĮ

Naudojant virtualios realybės akinius kviečiame išbandyti unikalią kelionę po magišką M.K. Čiurlionio pasaulį. Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60-ia visiems puikiai pažįstamų žymaus lietuvių dailininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus sujungiantis siužetas kviečia pakeliauti po menininko kurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinti su paveikslų veikėjais ir jų aplinka. Pradėjęs kelionę kaip žmogus, žiūrovas netrukus supras esąs ne toks tolimas angelui, tyrinėjančiam gyvenimo, mirties ir susiliejimo su visata būsenas.

Beata Nicholson

"O Dieve aš negaliu patikėti. Wooow....."

Angelų takais

Paulius Ambrazevičius

"Norėčiau sugrįžti"

Leonardas Pobedonoscevas

"Matyta pradžia, bet kad viskas tave taip išskraidintų..."

Angelų takais

Rokas Zubovas

"Žymiai pranoko mano lūkesčius"